O firmie

Firma  PREZ-MET powstała w 1967 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją form wtryskowych, wykrojników i tłoczników.

Zmiany ustrojowe i gospodarcze Polski z przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku nie pozostały jednak bez wpływu na nasze przedsiębiorstwo – w 1993 roku podjęta została decyzja o przeprofilowaniu zakładu i rozpoczęciu produkcji maszyn i urządzeń do stolarki aluminiowej i z PVC.

W ciągu niemal 20 lat tej działalności doskonale poznaliśmy rynek i mechanizmy nim rządzące. Starając się sprostać oczekiwaniom klientów, od początku starannie dobieraliśmy poddostawców, dzięki czemu możemy powiedzieć z całym przekonaniem, że współpracujemy z najlepszymi. Najwyższa jakość półproduktów gwarantuje uzyskanie produktu finalnego światowej klasy. Stosowane przez nas technologie i rozwiązania pozwalają nam śmiało konkurować z uznanymi zagranicznymi producentami maszyn.

W ofercie firmy znajdują się m.in. maszyny do podstawowej produkcji i całe linie CNC oraz ciągi technologiczne. Warto podkreślić, że PREZ-MET jest największym producentem maszyn tego typu w Polsce.

Firma posiada własne biuro projektowo-konstrukcyjne, pracujące w programie Solid Works. Obróbka elementów odbywa się na nowoczesnych obrabiarkach CNC.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej firmy !