Menu Zamknij

PISZĄ O NAS: PREZ-MET JEDNYM Z LAUREATÓW V EDYCJI PROGRAMU INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA BRANŻY STOLARKI

PREZ-MET to jeden z tegorocznych laureatów V edycji Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki. Wręczenie nagród miało miejsce podczas 27 Konwentu Stolarki, który odbył się na Zamku w Gniewie w dniach 27-28 lutego 2020 roku. Uznanie w oczach Kapituły konkursowej zyskała jedna z flagowych maszyn w ofercie firmy, a mianowicie zgrzewarka czterogłowicowa ZGP760 w innowacyjnej technologii Precision Line. Pamiątkowa statuetka oraz dyplom przekazane zostały na ręce Prezesa PREZ-METu – Pana Marka Klimka.

Nagrodzone urządzenie wykorzystuje rozwiązania charakteryzujące się łatwością obsługi całego procesu zgrzewania oraz bazuje na pełnej kontroli zgrzewu na każdym jego etapie. Dzięki temu otrzymujemy gotowy produkt będący trwałym i wyjątkowo estetycznym. Zastosowana technologia nie obniża przy tym wszystkim wydajności linii zgrzewająco-czyszczącej – czas wykonania jednej zgrzewki wynosi 2 minuty.

Konwent był czasem zarówno intensywnej pracy, wymiany doświadczeń, jak i wytchnienia podczas interesujących rozmów. Z pewnością był to niezwykle owocny okres, a kilka kwestii rozpoczętych na Zamku w Gniewie, będzie miało swój dalszy ciąg w przedsięwzięciach firmy PREZ-MET i jej Partnerów – podsumowują przedstawiciele firmy.