Menu Zamknij

“STOLARKA VIP” – Jesień czasem nowych wyzwań, kolejnych rozwiązań, maszyn i technologii od PREZ-MET

Zakończone lato to dla producenta maszyn, firmy PREZ-MET nie tylko czas kolejnych uruchomień linii produkcyjnych w autorskiej technologii zgrzewu bezwypływkowego PRECISION LINE, finalizowania kolejnych kontraktów przez dział handlowy, ale co najważniejsze, ostatnie etapy pracy nad kolejnym rozwiązaniem, które będzie swoistym dopełnieniem technologii PRECISION LINE. 

 

Tajemnicza nazwa APU500, bo tak będzie się nazywać najnowsza maszyna, wyposażona będzie między innymi w sprawdzoną juz technologię Middle Axis Centering System – MACS, system centrowania, bazowania i wymiarowania profili, zapewniający bardzo dużą dokładność wykonywanych operacji. Rozwiązanie między innymi pozwala wyeliminować błędy wynikające z niedokładnego cięcia oraz zapewnia wysoką powtarzalność pomiarową. 

Najnowsza maszyna APU500 to również krok w stronę zrównoważonego rozwoju. Firma PREZ-MET konsekwentnie dąży do zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne. Dlatego nowa maszyna została zaprojektowana z myślą o znaczącej oszczędności energii, co wpisuje się w globalne trendy związane z ochroną środowiska. Ostatecznie APU500 stanowi kolejny dowód na zaawansowanie technologiczne firmy PREZ-MET oraz jej zdolność do innowacji.

Firma utrzymuje swoją wysoką pozycję na rynku maszyn do produkcji okien, oferując swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Nowa maszyna jest już głównym punktem zainteresowania branży, a PREZ-MET tym samym konsekwentnie realizuje swoją misję, dostarczając narzędzia wpierające rozwój i sukces swoich klientów.