Menu Zamknij

OKNONET: TECHNOLOGIA PREZ-MET KLUCZEM DO ZDOBYCIA NOWYCH RYNKÓW PRZEZ FABRYKĘ REDAN

P.P.H.U. REDAN Renata Daniłowicz to przedsiębiorstwo mieszczące się w Połczynie Zdroju i zajmujące się od 2000 roku produkcją okien i drzwi. W swej blisko 20-letniej historii zawsze stawiano tutaj na przystępną cenę idącą w parze z wysoką jakością. REDAN w miarę rozwoju wyznaczał sobie kolejne, coraz to nowe i ambitniejsze cele, dochodząc do obecnego, bardzo wysokiego poziomu.

Po zbudowaniu nowych hal i modernizacji dotychczasowej infrastruktury, kolejnym krokiem na drodze do rozwoju było wyposażenie zakładu w maszyny, które gwarantują wysoką jakość produktu w każdym jego aspekcie. Wybór padł na działające w nowej technologii maszyny firmy PREZ-MET.

Technologia Precision Line, w oparciu o którą funkcjonują zgrzewarki będące na wyposażeniu uruchomionych linii produkcyjnych, to rozwiązanie łączące w sobie sprawdzone metody z innowacyjnością. Uzyskana z takiego połączenia mieszanka gwarantuje pozytywne odczucia wizualne oraz potwierdzoną badaniami wytrzymałość – i to są główne z powodów takiego, a nie innego wyboru fabryki REDAN.

Jakość stolarki powstałej na liniach dostarczonych przez PREZ-MET doceniają przede wszystkim finalni odbiorcy, co przekłada się na większe zainteresowanie oferowanymi przez REDAN wyrobami. Klienci wymagają obecnie od dostawców stolarki PVC czegoś więcej niż zwykłego, poprawnie zgrzanego produktu. Liczą, że otrzymają wyrób łączący w sobie wytrzymałość na lata i przyjemną dla oka estetykę. Taki finalny efekt otrzymano w zakładzie z Połczyna Zdroju właśnie dzięki wyposażeniu przedsiębiorstwa w park maszynowy oferowany przez PREZ-MET.

Najlepiej znaczenie zakupu maszyn PREZ-MET oddają słowa dyrektora REDAN Rustama Gleznera:

“Nie chciałbym używać utartych zwrotów, ale muszę, gdyż zakup linii zgrzewająco-czyszczących, pracujących w oparciu o technologię Precision Line, był strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Zdajemy sobie sprawę, że w dużym stopniu to dzięki inwestycji w rozwiązania zaproponowane przez firmę PREZ-MET odnotowaliśmy wzrost zamówień. Są one bezpośrednio związane z powstaniem nowej gamy produktów w naszej ofercie. To z kolei zaowocowało otworzeniem się dla nas, jako producenta, szerszych horyzontów. Efektem tego jest eskalacja firmy REDAN na niezdobyte dotąd rynki i dotarcie do nowej, niezwykle wymagającej grupy klientów.”

Oprócz linii zgrzewająco-czyszczących w nowej technologii zakład w Połczynie Zdroju doposażony został także w nowoczesne centrum na gotowej zgrzewce, wykonujące wszystkie operacje na ramach w tzw. czasie zerowym, czyli podczas stygnięcia.